HAKKIMIZDA

Denizi ve işini seven, seyahatinizin her aşamasında size titizlikle hizmet veren, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktan keyif alan bir ekibimiz var. Bizim için çok değerli olan huzur, deneyim ve güveni size de sunmaya önem veriyoruz.

Denizde olmak, iyot kokusu taşıyan rüzgarı hissetmek, mavinin yeşille kucaklaştığı ıssız koylarda zamanı unutmak… Tekneyle açılmanın özgürlük hissini bilenler, onun kıymetini de bilirler. Kendimize armağan ettiğimiz bu benzersiz anlar, belki de hayatımızın en gerçek, en unutulmaz anları olur. İşte Ros Mare, bu anları her şeyin üstünde tutanların ortak tutkusu…

Kalabalıktan uzakta Ege mavisine teslim olmak, günü ve geceyi istediğiniz gibi yaşamak, eşsiz güzellikteki koyları keşfetmek, derin ve serin sularda yüzmek, balık tutmak, özel günlerinizi kutlamak, muhteşem gün batımlarını seyretmek, en lezzetli yemekler ve içkilerle her anınıza tat katmak için, sizi misafir etmek istiyoruz.

Ege Denizi’nin eşsiz koyları Bodrum, Marmaris, Göcek ve Fethiye’ye odaklanan turlarımızın yanı sıra, hayalinizdeki mavi yolculuğu tam arzu ettiğiniz şekilde planlıyoruz. Dilerseniz yoga-detox, özel partiler, doğum günü, balayı, dalış-balık tutma, kurumsal toplantı ve seyahatler için de farklı rota ve paketler sunuyoruz.


rosmare © 2019 All rights reserved.